Порошенко в Рівному закликав підтримати Олександра Третяка: професіонал, патріот і член потужної команди «Європейської Солідарності»

У другому турі виборів міського голови Рівного має перемогти професіонал своєї справи і патріот України. Саме таким є кандидат від «Європейської Солідарності» Олександр Третяк. Про це заявив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під час зустрічі з колективом Рівненського льонокомбінату.

«Олександру притаманна унікальні психологія лідерства – вести за собою команду. Мені ця психологія теж близька. Сашку пощастить після 22-го, коли він буде обраний мером найкрасивішого міста в світі – мером Рівного. Я думаю, що рівняни підтримають і нашу команду, і Олександра», – наголосив Порошенко.

«Він дуже харизматична людина. Дуже молода, хоча вже – ректор. І він точно вірить у те, що він говорить. Він має енергію, досвід, навички, віру, фантастичну біографію. Він має вагомий досвід управління. Не стояв осторонь, коли почалася війна – з перший днів був волонтером і залишається ним, об’їхавши майже всю лінію фронту. Ми з ним познайомилися на фронті. Він був від Слов’янська до Маріуполя, допомагаючи нашим героям-захисникам», – додав Порошенко.

Саме Олександр Третяк з початку епідемії коронавірусу став ініціатором важливої акції «Підвези медика», – нагадує Петро Порошенко.

«Олександр поїхав у Буркіна-Фасо допомагати дітям, допомагати хворим. Тому що це є справжня позиція небайдужої людини», – переконаний п’ятий Президент.

Порошенко також наголосив, що команда депутатів, обраних від «ЄС» на Рівненщині – це патріоти і професіонали своєї справи.

«Олександр Третяк є тим кандидатом, який здатен спільно з нашою рівненською командою, командою в обласній раді і потужною фракцією – парламентським спецназом, яку я маю честь очолювати, зробити Рівне справжнім європейським містом. Не просто тягнути Україну у Європу, а притягнути Європу у Рівне. Це можливо – ми знаємо як і вміємо це робити», – сказав Порошенко.

П’ятий Президент України подякував партії «Голос» за підтримку Олександра Третяка в другому турі виборів.

«Європейська Солідарність» здобула унікальну перемогу на місцевих виборах по всій Україні. Ми стали центром об’єднання всіх професійних, патріотичних, проєвропейських сил в Україні. Ми постійно наголошуємо на великій політичній вазі місцевих виборів. Від їхніх результатів залежить не лише яскравість лампочок, стан ліфтів чи каналізації стан мостів чи доріг. Ці вибори про Україну. Ці вибори – про наше європейське майбутнє», – підсумував він.

«Я хочу подякувати тим, хто проголосував саме за «Європейську Солідарність». Наголошую, я тут сьогодні для того, щоб сказати – ми не підведемо кожного, хто за нас проголосував. Нам потрібна ефективна співпраця, і символом цієї співпраці має бути Олександр Третяк. Це особиста відповідальність нашої дуже сильної команди за долю Рівного і за долю країни», – резюмував Порошенко.