На Рівненщині проходять сесії новообраних рад

У громадах Рівненщини нині відбуваються перші сесії новообраних рад, на яких депутати складають присяги, формують фракції та обирають керівні органи. У більшості рад Рівненщини «Європейська Солідарність» має суттєве представництво.

На першій сесії Березнівської міської ради, яка відбулася 20 листопада, було створено фракцію «Європейської Солідарності» у складі 6 депутатів, яку очолив Юрій Карповець. Представниця нашої фракції увійшла до керівного складу ради:  Анастасію Власюк обрано секретарем Березнівсьої міської ради.

Представника «Європейської Солідарності» обрано секретарем і Вараської міської ради. На цій посаді працюватиме Геннадій Дерев’янчук. Інтереси жителів міста у Вараській міській раді представлятимуть 4 депутати від «ЄС», які увійшли до однойменної фракції. Наш депутат Олександр Дерев’янчук очолив постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку.

У складі Дубровицької міської ради також працюватиме чотири депутати від «Європейської Солідарності». На першій сесії новообраної ради, яка відбулася 25 листопада, депутати склали присягу. Наш партієць Микола Петрушко очолив постійну комісію з питань регулювання земельних відносин містобудування архітектури та охорони навколишнього середовища.

Склали присягу і депутати Дядьковицької сільської ради, у якій працюватиме  чотири депутати від «Європейської Солідарності». Віталій Корейко очолюватиме постійну комісію з охорони здоров’я та соціального захисту населення, а Світлана Шинкарук – постійну комісію з питань бюджету фінансів та інвестицій.

Фото внизу – з сайту Вараської міської ради.