Голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук детально аналізуватиме роботу комунальних підприємств області

Проведення детального аналізу роботи комунальних підприємств та закладів області анонсував голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук під час брифінгу, який відбувся 16 грудня. Нині в області діє 96 таких закладів, і з попередньою інформацією про їхню діяльність голова обласної ради вже ознайомився. Нині ж прагне публічно та відкрито, тобто із залученням громадськості,  вникнути в роботу кожного такого закладу.

Наразі голова облради разом з депутатами вже відвідав комунальні заклади обласної ради у Сарненському районі.

Зокрема Сергій Кондрачук ознайомився з роботою КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» Рівненської обласної ради, передусім з’ясувавши ситуацію з виплатою зарплатні працівникам підприємства.  

Керівник закладу Микола Пахнюк запевнив, що заробітна плата працівникам виплачується без затримок. Натомість новий формат  роботи, пов’язаний з угодою з Національною службою здоров’я України, призвів до оптимізації. Як наслідок, 8 працівників звільнено влітку, ще 22 особи будуть звільнені у грудні цього року.

Голова та депутати облради відвідали ще один комунальний заклад обласної ради – «Чудельську спеціальну школу №2 I-II ступенів». У ній навчаються та проживають діти з порушенням розумового розвитку. На сьогодні в закладі перебуває 101 учень. Директор школи Валерій Малюжанський розповів,  що окрім базового навчання, учні також мають можливість отримати допрофесійну підготовку  за кількома напрямками: маляр-штукатур, столяр, швачка. Працівники закладу дбають про психічний та фізичний розвиток дітей, інформують на сайті Рівненської обласної ради.

– Сарненський район з колегами вирішив відвідати першим. Адже після об’єднання Сарненська територіальна громада – одна з найбільших на Рівненщині. До того ж тут працюють комунальні заклади обласної ради. Маю намір проінспектувати роботу усіх комунальних закладів та підприємств у різних районах Рівненщини, щоб побачити, які здобутки вони мають, та які проблеми необхідно вирішити насамперед, – зазначив Сергій Кондрачук.

Фото – Рівненська обласна рада