Секретаріат Рівненського територіального осередку «Європейської Солідарності» очолила юристка

26 грудня відбулися збори Рівненської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність».

– Рівненський осередок нашої партії досить непогано фінішує в цьому році. Маємо голову обласної ради, міського голову від нашої політичної сили, а також більшість в обласній та міській радах. Це хороший старт, і в цьому насамперед ваша заслуга, – звернувся до партійців голова Рівненського територіальної організації ПП «Європейська Солідарність» Віталій Гайдукевич. – Зараз наша основна мета, озвучена Петром Порошенком, – розвиток партійної структури. Ми потребуємо великої кількості мотивованих ідейних людей. Це звучить ніби просто, але знайти таких насправді досить нелегко. Як показує досвід, навіть серед тих, хто вже є нашими депутатами в радах різних рівнів, не всі розуміють, що таке бути ідейним партійцем. Причина в тому, що ми швидко оновлювали партійний склад і в нас не було часу під час виборчої кампанії займатися просвітництвом, тож зараз мусимо виправляти недоліки, надолужувати згаяне, ставати кращими і більшими.

Окремо Віталій Гайдукевич підкреслив важливість роботи з перспективною молоддю, для якої завжди відчинені двері в молодіжному крилі «Європейської Солідарності».

Після нагородження подяками від лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка найбільш активних та результативних партійців, а також обговорення конкретних шляхів зі створення первинних організацій та структури підпорядкування партійних осередків відповідно до нового адміністративно-територіального поділу області учасники зборів обрали нового керівника Секретаріату Рівненської ТО ПП «ЄС». Нагадаємо, попередній очільник секретаріату Сергій Кондрачук став головою Рівненської облради, відтак склав свої повноваження в керівних органах партії. Одноголосно члени ради підтримали пропозицію призначити на цю посаду Катерину Самардак. Нині Катерина є депутатом Рівненської обласної ради, має власну адвокатську практику, останнім часом забезпечувала і юридичний супровід Рівненської ТО ПП «ЄС».

– Щиро дякую за висловлену мені довіру і підтримку, – прокоментувала новообрана очільниця секретаріату. – Неодмінно робитиму все, що буде в моїх силах, аби розвивати нашу партію, популяризувати її ідеологію та втілювати в життя програмні цілі.