Благодійну акцію на Різдво організували здолбунівські партійці ЄС

Різдвяні свята, напевно, найулюбленіша пора для кожного з нас. Та, на жаль, не всі можуть сповна відчути радість, яку вони дарують.

18-річний здолбунівчанин Дмитро Якубець хворіє уже декілька років. Тож зазвичай свята для нього зовсім не веселі, адже навіть насолодитися різдвяними смаколиками він не може – захворювання вимагає суттєвого обмеження раціону підлітка. Тисячі гривень щомісяця родина витрачає на підтримуючу терапію й аналізи. Мама Дмитра, Тетяна Якубець готова все віддати, аби лише її син одужав і повернувся до звичного життя.

Щоб допомогти пані Тетяні та Дмитрові, активісти здолбунівського осередку ПП «Європейська Солідарність» в перший день Різдва зорганізували благодійну акцію «Європейське Різдво». У найкращих традиціях європейського ярмаркування у яскраво прибраній ятці під знайомі кожному різдвяні мелодії партійці ЄС пригощали здолбунівчан і гостей міста теплим соком та запрошували долучитися до доброї справи.

Організаторка заходу, партійка ЄС Катерина Лотоцька розповідає:

Ідея проведення такого благодійного ярмарку в мене виникла вже давно. Я обожнюю Різдвяну Прагу, тому вирішила організувати подібний захід у нас – щоб кожен міг відчути різдвяну атмосферу Європи. Шкода, що карантин вніс свої корективи і довелося змінити запланований масштаб акції. Та, вважаю, нам все вдалося, ми разом зробили добру справу, адже саме в цьому й полягає справжня суть народження Сина Божого.

Міський голова Здолбунівської територіальної громади Владислав Сухляк подякував всім гостям ярмарку:

Дякую за добру справу і чудовий день, який ми провели разом! Це було дуже душевно й по-родинному затишно.

Всі виручені кошти організатори передали родині Якубців із побажанням якнайшвидшого одужання Дмитрові. А на Різдво, як відомо, всі добрі бажання і мрії збуваються!