«Вимагаємо припинити безсистемну діяльність»: голова Рівненської обласної ради ініціював звернення до чинної влади

Безсистемна діяльність чинної влади призводить до соціального напруження і погіршення ситуації в країні, а суттєве зростання тарифів, яке відбулося днями, матиме катастрофічний вплив на рівень та умови життя більшої частини населення країни.

Про це йдеться у зверненні, яке сьогодні оприлюднив голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук, закликавши підтримати його усіх, кому не байдужа доля країни.

 –  Переконаний, що Рівненська обласна рада як основний представницький орган нашого краю не може стояти осторонь тих подій, які відбуваються в Україні. Йдеться про підвищення тарифів і не лише про нього. Тому як голова обласної ради ініціюю звернення до керівництва держави та закликаю його підписати голів усіх фракцій та постійних комісій, усіх депутатів. Звернення  можуть підтримати і представники громадських організацій, профспілок та просто небайдужі громадяни. Адже український народ лише у новітній історії вже неодноразово доводив, що вміє постояти за свої права! – зазначив Сергій Кондрачук.

Нижче – текст звернення, яке можна публічно підтримати на фейсбук сторінці Сергія Кондрачука.