«Європейська Солідарність» у Рівнераді ініціювала виплату матеріальної допомоги за підписання контракту з ЗСУ

З ініціативи фракції «Європейської Солідарності» відтепер місто буде здійснювати виплату одноразової грошової допомоги в розмірі 10 тисяч гривень мешканцям Рівного та Квасилова, котрі будуть укладати первинний контракт зі Збройними Силами України на три роки для проходження служби в бойових підрозділах. Це передбачено внесеними змінами до Комплексної міської соціальної програми «Турбота» на 2021-2023 роки.

– Ця ініціатива була озвучена мною як кандидатом у депутати від «Європейської Солідарності» ще минулого року і була підтримана партією та міським головою Рівного Олександром Третяком, а тепер ще й міськими депутатами, – говорить заступник міського голови Рівного з питань медицини та соціального захисту Юрій Поліщук. – Нагадаю: переважна частина обласних центрів впродовж багатьох років уже здійснює таку базову підтримку містян, котрі виявили бажання присвятити себе службі в бойових підрозділах ЗСУ. Рівне до цього часу жодним чином не мотивувало мешканців міста, котрі виявляли бажання підписати контракт.

Я щиро втішений, що сьогодні не на словах, а на ділі депутати Рівненської міської ради підтвердили гасло «Рівне підтримує Збройні Сили України».