“Європейська Солідарність” у Рівнераді: потрібно терміново збільшувати темпи вакцинації

Депутати фракції “Європейської Солідарності” в Рівнераді підготували звернення до Президента України, в якому закликали негайно розпочати масову інформаційно-просвітницьку кампанію для інформування українців та терміново збільшувати темпи вакцинації.

Павло Алексєвич

– Кількість хворих на COVID-19 в Рівному щодня росте, ми наближаємося до червоної зони, а єдиний спосіб перемогти пандемію – вакцинація – розпочалася з запізненням і йде надзвичайно повільно, – говорить керівник фракції “ЄС” у Рівнераді Павло Алексєвич.

Причина такої статистики, на переконання Павла Алексєвича, – це масові відмови від вакцинування, бо в людей немає довіри до препаратів і впевненості, що це дійсно їх захистить.

Андрій Жильчук

– Станом на 11 березня в Рівному провакцинована лише 141 людина. Це кричущо малий показник. Вакцинація – це єдина можливість уникнути смертей і важкого перебігу захворювання, – додає депутат від “ЄС”, лікар Андрій Жильчук.

– Центральна влада провалила інформаційну кампанію і не сформувала в суспільстві розуміння, що вакцинація – це єдиний спосіб перемогти пандемію. Мовчати та робити вигляд, що все добре, ми не можемо, адже на кону здоров’я мешканців громади. Тому “Європейська Солідарність” підготувала звернення до Президента України, в якому ми закликаємо негайно розпочати масову інформаційно-просвітницьку кампанію для інформування українців та терміново збільшувати темпи вакцинації. На жаль, окремі політичні сили не вбачають в цьому проблему, і саме представники “Слуги народу” в Рівнераді виступали з запереченнями проти нашого звернення. Але, врешті, присутні в залі депутати проголосували “за” і подання звернення до президента підтримали, – сказав Павло Алексєвич.