Голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук з робочим візитом відвідав Корець

Передусім очільник області відвідав комунальне підприємство Корецьку обласну лікарню відновного лікування, керівник якої Анатолій Миронець провів невеличку екскурсію.

У лікарні проводять реабілітацію хворих з захворюваннями суглобів, м`язів, хребта, переломами та ін. При цьому відгуки пацієнтів свідчать, що лікування із застосуванням властивостей радонової води досить ефективне. Тому й охочих пройти курс відновної терапії є чимало. Наразі в лікарні перебуває близько семи десятків пацієнтів, хоч до пандемії у КП приймали більше охочих пройти відновне лікування.

Як розповів керівник, у лікарні щороку оновлюють обладнання. Наразі там мають три пакети НСЗУ – один для амбулаторного і два – для стаціонарного лікування.

– Потенціал цього підприємства з унікальними медичними послугами все ж таки не використовується сповна. Тим паче, що корецька лікарня є єдиним закладом такого типу в західному регіоні України, і тут лікуються не лише пацієнти з Рівненщини. Тому модернізувати, а в перспективі – і популяризувати це КП варто активніше, – переконаний Сергій Кондрачук. 

Відвідав голова Рівненської облради і у Вищому професійному училищі №24 Корця. Директор училища Микола Дмитрієв запросив до нещодавно відкритого навчально-практичного центру для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Кухар».

– Центр, який зуміли відкрити завдяки фінансуванню з різних джерел, приємно вразив, адже у ньому учні мають змогу набувати практичних навичок, використовуючи нове обладнання і навчаючись в умовах, не гірших, аніж у прогресивних закладах громадського харчування.  У закладі навчають тих професій, на які нині є попит на ринку праці, – розповів Сергій Кондрачук. – А ще дуже добре, що учні отримують не лише знання та професійні навички, а й правильне виховання. Скажімо, майбутні кравці, навчаючись своєї справи, виготовляють і маскувальні сітки для наших бійців.

Побував голова і в Корецькому історичному музеї, у якому за понад двадцять років зібрали дуже багато цікавих експонатів. Керівниця закладу Ніла Брухлій розповіла не лише про неймовірно насичену історію Кореччини, а й про ті труднощі, з якими зіштовхнулися музейники в процесі передачі музею на баланс Корецької міської ради.

– Нині приміщення, де зберігається величезна кількість цікавих експонатів, опечатане. Тому, зважаючи на ситуацію, зараз важливо діяти так, аби зберегти заклад і ті експонати, які у ньому представлені, – переконаний Сергійц Кондрачук.