“Не трактористи й шахтарі, а “вагнерівці” вбивають наших хлопців на Сході”, – Микола Петрушко

25 березня, на черговій сесії Дубровицької міської ради голова фракції “Європейська Солідарність” Микола Петрушко звернувся до своїх колег із проханням підтримати звернення до Президента України, Кабміну та Верховної Ради України щодо негайного створення Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування фактів можливих протиправних дій посадових осіб, що могли призвести до уникнення кримінальної відповідальності членами ПВК “Вагнер” та завдання шкоди національним інтересам України.

Звернення підтримали лише чотири депутати, а деякі взагалі голосували проти!

“Не трактористи та шахтарі воюють на Донбасі з ЗСУ, а саме співробітники ПВК “Вагнер” убивають наших хлопців на Сході України. Чомусь цього не розуміють наші місцеві депутати-“патріоти”. На словах вони проти російських окупантів, а на ділі… Робіть висновки, шановні жителі Дубровиччини”, – говорить Микола Петрушко, коментуючи результати голосування.

А тим часом на фронті продовжують гинути українці. До слова, одним із чотирьох військових, який загинув у бою під Шумами, був 27-річний дубровиччанин Максим Абрамович. Вічна пам’ять Герою!