Сергій Кондрачук: «Кожен, хто живе в невеликому селі, містечку чи в обласному центрі, повинен почуватися захищеним»

Голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук провів робочу нараду з представниками силових структур області та депутатами обласної ради. Головне питання зустрічі – створення обласної системи нагляду за правопорядком в населених пунктах та на дорогах області «Безпечна Рівненщина».

«Кожен, хто живе в невеликому селі, містечку чи в обласному центрі, повинен почуватися захищеним. Батьки не повинні хвилюватися за безпеку своїх дітей, коли ті йдуть до школи, на гурткові заняття, гуляють на вулиці чи перебувають в дитсадку. Тому спільно з фахівцями ми в найкоротші строки розробимо план дій, як спільно з керівниками територіальних громад створити якісне безпекове середовище», – зауважив голова обласної ради Сергій Кондрачук.

До слова, така програма вже працює у декількох територіальних громадах Рівненщини. Однак, на думку Сергія Кондрачука, необхідно випрацювати єдину програму, яка охопить всю область.

Проєкт «Безпечна Рівненщина» передбачає, насамперед, створення безпечного простору об’єктів соціальної сфери та закладів культури: це школи, садочки, лікарні, музеї тощо. Також планується встановити комплексне відеоспостереження в населених пунктах області та контроль за автомобільними дорогами.

Фінансувати новий проєкт планується коштом обласного бюджету в рамках реалізації «Обласної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2021 – 2023 роки». Також обласна рада спільно з облдержадміністрацією звернеться до голів територіальних громад з проханням передбачити у місцевих бюджетах співфінансування на цю програму.