Партійці «Європейської Солідарності» висадили троянди біля пам’ятника Степану Бандері в Дубні

17 квітня представники та прихильники партії «Європейська солідарність» провели благоустрій території біля пам’ятника Степану Бандері, що у місті Дубно. Активісти міської та районної організацій висадили близько 30 кущів троянд, а також чорнобривці та фіалки, пофарбували та привели до ладу лавки біля пам’ятника та підставку під прапори.

Олександр Дехтярчук, депутат Рівненської обласної ради від партії «Європейська солідарність», зазначив: «Свого часу ми були ініціаторами встановлення пам’ятника Степанові Бандері, долучилися фінансово, а тому хочемо, щоб ця територія була однією з найулюбленіших у дубенчан. Закликаємо і інші політичні сили та громадські організації залишати добрий слід у цьому житті».

«Ми поєднали дві хороші справи: турботу про місця, де шануємо наших героїв, та  турботу про довкілля, про те, щоб наше місто було квітучим і прекрасним, – розповідає очільник Дубенської міської організації Павло Березовський . – Звичайно, це невеликий проект, але якщо ми всі разом будемо робити такі кроки, то наше місто ставатиме все кращим, більш європейським».