Міська влада налагоджує конструктивний діалог з представниками фармацевтичної галузі

20 квітня міський голова Рівного Олександр Третяк спільно зі своїми заступниками Юрієм Поліщуком, Ігорем Кречкевичем, керівником управління охорони здоров’я Віктором Іськівим та начальником управління комунальної власності Наталією Поліщук провели зустріч з представниками рівненських фармацевтичних закладів. На заході також був присутній начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Сергій Лебідь.

– Ми налаштовані на конструктивну співпрацю з представниками аптек нашого міста. Прагнемо налагодити ефективну взаємодію з ними. Тому ініціював зустріч з представниками фармацевтичного бізнесу нашого міста, щоб дізнатися їх проблеми та напрацювати варіанти їх вирішення, – сказав міський голова Рівного Олександр Третяк.

Під час зустрічі обговорили, зокрема, питання доступності до приміщень аптечних закладів маломобільних груп населення, благоустрою прилеглих територій, недопущення торгівлі неякісними та фальсифікованими лікарськими засобами, а також нарковмісними лікарськими засобами для немедичного використання наркозалежними особами.

Міський голова Рівного Олександр Третяк доручив міському управлінню охорони здоров’я посилити контроль за виписуванням рецептів на антибіотики лікарями лікувально-профілактичних закладів. Міська влада докладе максимум зусиль для того, щоб рівненські аптеки стали еталоном фармацевтичної галузі.