Сергій Кондрачук зібрав керівників тергромад на Координаційно-консультативну раду

Розпочала роботу Координаційно-консультативна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради. Захід, який вже став традиційним, голова обласної ради Сергій Кондрачук проводить щомісяця для керівників територіальних громад Рівненщини за участі депутатів обласної ради. Під час таких засідань фахівці різних галузей надають консультативну допомогу з актуальних питань життя новостворених громад.

Цього разу в порядку денному Координаційно-консультативної ради розглядатимуть питання, які стосуються перспектив ТГ щодо міжнародної співпраці, енергоефективності, земельної власності, а також додержання законодавства про працю.

Зокрема, про можливості обміну досвідом  з учасниками засідання скайпзв’язком поспілкується керівник програми «Study tours to Poland» Польсько-американської фундації Свободи Мирослав Скірка.

Про можливості, які мають громади в питаннях енергоефективності, а саме енергосервісу, енергоменеджменту та «теплих» кредитів, розкажуть фахівці Держенергоефективності, Асоціації енергосервісних компаній України та представники Фонду ім. Ф.Еберта.

Крім того, фахівці Головного управління Держгеокадастру в Рівненській області розкажуть необхідну інформацію щодо передачі земель за межами населених пунктів – питання, яке сьогодні є вкрай актуальним для територіальних громад.

Отримають учасники коордради і роз’яснення про зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в контексті повноважних у сфері додержання законодавства про працю. Зокрема, про те, як знизити рівень незадекларованої праці та заборгованості з виплати заробітної плати.