Керівниця секретаріату Рівненської ТО ПП “ЄС” Катерина Самардак побувала на відкритті дитячого табору “Фенікс”

Сьогодні керівниця секретаріату Рівненської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність», депутатка Рівненської обласної ради Катерина Самардак побувала на відкритті літнього табору «Фенікс», який вже другий рік поспіль відчиняє свої двері на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

«Фенікс» дещо відрізняється від звичайного табору, адже тут відпочивають дітки з особливими освітніми потребами. Утворений він при ресурсному центрі підтримки інклюзивної освіти.

У таборі відпочиватимуть 12 діток з особливими освітніми потребами та з соціально незахищених сімей. Протягом двох тижнів на них чекають ігри, спортивні заняття, майстер-класи, творчі майстерні та багато інших цікавинок. У межах роботи табору діти відвідають виставу в обласному театрі ляльок, побувають у парку історичної реконструкції «Городище Оствиця».

Вперше таборування у «Феніксі» відбулося у 2019 році. Натомість торік, у зв’язку з пандемією, табір не діяв. Нині ж з дітками знову працюватимуть тренери-педагоги, психологи, волонтери, забезпечуючи їм цікавий та пізнавальний літній відпочинок.

– Сьогодні надзвичайно приємна подія як для діток, так і для їхніх батьків. Організатори подбали, або двотижнева програма була насиченою, цікавою, але в той же час врахували, що діткам, які відвідуватимуть табір, потрібен індивідуальний підхід. Приємно, що активну участь у роботі табору беруть майбутні педагоги – студенти Рівненського державного педагогічного та Міжнародного економіко-гуманітарного університетів. Хочу підкреслити, що для мене, як представниці Європейської Солідарності, приємно долучитися до такої хорошої й надзвичайно потрібної справи. Свого часу саме Марина Порошенко була ініціатором запровадження інклюзії в освіті. Ми переконані: мусимо спільними зусиллями робити все для того, аби допомогти цим діткам соціалізуватися і забезпечити їм гідне майбутнє, – наголосила Катерина Самардак.