«Живи, навчайся та працюй у Рівному» – нова ініціатива міського голови обласного центру

Потрібно зацікавити випускників рівненських шкіл продовжували навчання у місцевих навчальних закладах, а після завершення навчання працювати саме в Рівному. З такою ініціативою виступив міський голова Рівного Олександр Третяк.

– Я розумію наскільки важливо, щоб мешканці пишалися своїм містом. Тому підтримка місцевого патріотизму для мене – не просто слова, а та концепція, навколо якої ми з командою будуємо всю нашу роботу. Ми прагнемо змінити вектор руху, щоб найкращі випускники наших шкіл обирали для навчання рідне Рівне, а не Львів, Київ чи закордонні ВУЗи.

Для того, щоб змінити ситуацію міський голова виступив з ініціативою “Живи, навчайся та працюй у Рівному”. Її мета – консолідація зусиль, щоб випускники рівненських шкіл продовжували навчання у місцевих коледжах, технікумах та ВНЗ. А після завершення навчання залишалися працювали саме у Рівному та робили свій надважливий внесок у розвиток місцевої громади.

Аби обговорити ініціативу, Олександр Третяк запросив на зустрі керівників місцевих навчальних закладів.

– Прагну, щоб навчальні заклади міста не конкурували між собою, а налагодили ефективну співпрацю, яка точно дасть позитивний результат. І також змінити філософію боротьби на принцип ефективної взаємодії.

Сьогоднішня зустріч з керівниками навчальних закладів міста дала розуміння того, які проблемні питання існують у галузі професійно-технічної освіти, які виклики з набором студентів є у вищих навчальних закладів.

Це перша, але точно не остання дискусія у такому форматі. Адже у наших планах – створити освітній кластер, що дасть змогу нашим навчальним закладам підписувати угоди та реально співпрацювати з громадами та районами області.

По завершенні зустрічі вирішили, що всі керівники навчальних закладів сформують пропозиції співпраці, місцева влада опрацює їх, щоб разом сформувати чітку стратегію «Живи, навчайся та працюй у Рівному».