Нацполіції України 6 років: відзнаками Рівненської обласної ради нагородили найкращих

Щорічно 4 липня в нашій державі відзначають День Національної поліції України. Саме в цей день у 2015 році перші патрульні поліцейські прийняли присягу. Сьогодні з нагоди професійного свята на Майдані Незалежності в Рівному відбулися урочисті заходи.

Привітати співробітників поліції завітала секретар постійної комісії з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією Рівненської обласної ради, керівниця секретаріату РТО ПП “Європейська Солідарність” Катерина Самардак.

Щиро вітаю наших патрульних поліцейських зі святом!

Нині Національна поліція України – це справді якісна служба. І краще за будь-які слова про це свідчить рівень довіри людей до нової поліції. Дивлячись на ці усміхнені, світлі обличчя молодих чоловіків і жінок, які щодня в режимі 24/7 стоять на сторожі нашого спокою і безпеки, часто ризикуючи власними життями і здоров՚ям, розумієш, що реформа поліції стала однією з найуспішніших в Україні, адже до її лав прийшли кращі з кращих.

Щиро дякую вам за вашу роботу. Бажаю вам міцного здоров՚я, гідного матеріального забезпечення, нових перемог і звершень! Зі святом!

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди 6-ї річниці Дня Національної поліції України Катерина Самардак нагородила цінним подарунком обласної ради майора поліції, інспектора сектору кадрового забезпечення Сарненського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області Тетяну Чубик та капітана поліції, старшого дільничного офіцера поліції сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Рівненського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській Петра Суржука.

Окрім того, вручила Почесну грамоту та пам’ятний знак обласної ради капітану поліції, старшому інспектору відділу організації діяльності груп реагування управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Рівненській області Олександру Гапичу та старшому лейтенанту поліції, старшому інспектору-штурмовику 3-го відділу з проведення спеціальних операцій (штурмовий) управління «Корпус оперативно-раптової дії» Головного управління Національної поліції в Рівненській області Сергію Шевчуку.

А Подяку обласної ради отримав сержант поліції, поліцейський  сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 Вараського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області Вадим Бондар.