“Європейська Солідарність” вшанувала пам’ять козаків, що полягли у Берестечку

Щороку в перші дні липня в Україні моляться за полеглих у Берестецькій битві. Тисячі людей приїжджають в це історичне місце, аби віддати шану тим, хто поклав своє життя за перемогу у Визвольній війні під проводом Богдана Хмельницького.

Цьогоріч з нагоди 370-ї річниці битви під Берестечком у Пляшевій відбулося Митрополиче богослужіння та вселенська панахида за участю Митрополита Київського та всієї України Епіфанія.

Партійці «Європейської Солідарності» також відвідали це історичне місце, аби відчути дух величі, пройти шляхами великої битви аж до місця останнього спочинку героїв-козаків.

– Битва під Берестечком, без сумніву, є однією з героїчних сторінок нашої історії. Зраджені союзниками-татарами, тисячі козаків полягли у битві з поляками в долині річки Пляшівки. Зате всі вони, як один, билися до останнього подиху. Наш обов՚язок – пам՚ятати подвиг наших предків, які в неймовірно складних умовах виборювали незалежність нашій країні, – поділилася враженнями керівниця секретаріату Рівненської територіальної організації «Європейська Солідарність», депутатка Рівненської обласної ради Катерина Самардак.