Учні початкових класів у Здолбунівській громаді харчуватимуться безкоштовно

Відтепер батьки учнів 1-4 класів Здолбунівської громади не платитимуть за гаряче харчування своїх дітей – це зробить громада. Таке рішення одноголосно підтримали всі депутати Здолбунівської міської ради під час сесії 4 серпня. Впроваджується безкоштовне харчування для молодших школярів в рамках програми «Здорові діти – здорова та успішна нація», ініційованої нашим партійцем, Здолбунівським міським головою Владиславом Сухляком.

Основною метою цієї Програми є збереження здоров’я дітей, підвищення рівня організації харчування шляхом забезпечення УСІХ школярів початкових класів безкоштовним, раціональним і якісним харчуванням.

– Меню відповідатиме нормам та порядку організації харчування у закладах освіти відповідно до Постанови КМУ від 24.03.2021. На першому етапі Програма пілотно впровадиться у школах, де відсутня можливість приготування повноцінних страв, тобто надаватимуться послуги кейтерингу, – розмовідає Владислав Сухляк. – Програма «Здорові діти – здорова та успішна нація» діятиме на постійній основі, та надалі планується, що у кожній школі Здолбунівської громади діти початкових класів зможуть якісно, смачно та безкоштовно харчуватись.

Наразі бюджет програми становить 600 тисяч гривень. Меню розраховувалося з вартості обіду 20 гривень на одну дитину.