“Ми маємо покращити умови навчання для наших дітей”, – голова фракції ЄС у Рівнераді Павло Алексєвич

Про проблеми і перспективи ЗОШ №28 говорили під час робочої зустрічі з директоркою навчального закладу Ольгою Ревут голова бюджетної комісії та фракції Європейська Солідарність у Рівнераді Павло Алексєвич та начальник управління освіти Богдан Турович.

28 школа – одна з новіших в Рівному, здана в експлуатацію в 1993 році, та перше, що кидається в очі – подвір’я, де немає нічого для дозвілля дітей. Відсутні лавочки, ворота на футбольному полі, кільця для баскетболу і загалом повноцінний спортивний майданчик.

Великий хол у приміщенні використовується нераціонально. Зробивши мінімальне облаштування, його можна використати як гардероб, адже зараз більше 1400 учнів залишають верхній одяг у класах.

Новопризначена директорка Ольга Ревут вже дослідила стан і проблематику навчального закладу. Директорка бачить перспективи розвитку школи в отриманні фінансової  автономії. Одна з її ідей – це повернення шкільної їдальні в підпорядкування навчального закладу. Вона переконана, що таким чином буде можливість краще облаштувати та контролювати якість харчування дітей.

– З позитивних моментів варто відзначити те, що 28-ма школа увійшла до переліку навчальних закладів, які отримають утеплення за програмою НЕФКО. Це означає, що будуть створені більш комфортні умови для навчання та дозволить суттєво зекономити витрати на опалення. Отже, вивільняться кошти на вирішення інших питань, – сказав начальник управління освіти Богдан Турович.

– Ми продовжуємо детально вивчати стан справ у шкільних закладах громади, щоб спільно з директорами скласти план дій і покращити умови навчання для наших дітей, – наголосив під час зустрічі Павло Алексєвич.