Щоб не піти на дистанційне навчання, заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук закликав освітян вакцинуватися

13 серпня відбулася нарада з керівниками освітніх закладів Рівного під головуванням міського голови Олександра Третяка за участі профільних заступників Юрія Поліщука і Марини Кузмічової, начальників управління освіти Богдана Туровича та охорони здоров’я Віктора Іськіва.

Основною та найбільш дискусійною темою наради було останнє рішення уряду про ключову умову переходу освітнього закладу на дистанційну форму навчання в «жовтій зоні».

Заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук прокоментував ситуацію:

– Віднині рішення про навчання на очній чи дистанційній формі щодо кожного закладу буде прийматись окремо. Критерій єдиний: щоб заклад продовжував працювати в очному режимі, 80 відсотків працівників навчального закладу мають мати документ про повний курс вакцинації проти COVID-19.

Юрій Поліщук наголошує:

– Можливостей вакцинуватися в місті достатньо. Діють два центри вакцинації – в драмтеатрі та в приміщенні райдержадміністрації, ЦПМСД «Ювілейний», «Центральний» та «Північний» працюють без вихідних. Крім того, розгорнуто мобільний пункт вакцинації, який функціонує в спальних районах міста, та пункт вакцинації в будинку культури Квасилова.

Якщо трудовий колектив бажає вакцинуватися на робочому місці, то бригада медиків може виїхати безпосередньо до вас, аби було хоча б 15 осіб бажаючих.

Насамкінець заступник міського голови Рівного звернувся з закликом до батьків:

– На сьогодні в Рівному немає жодної школи, де працівники були б вакциновані на 80 відсотків. Комунікуйте із педагогами: зараз лише від них залежить, чи буде ваша дитина вчитися вдома під час карантину.

Наголошу: рівненські медики стали зразком того, як потрібно долати COVID-19, центральна міська лікарня на Карнаухова була визнана взірцевим закладом поміж всіма лікарнями України.

Але досить вже випробувати стаціонари: є вакцини, є місця для вакцинації, і є дуже небагато часу.