Партійка “Європейської Солідарності” Елеонора Стеценко очолила Рівненську обласну філармонію

Голова обласної ради Сергій Кондрачук представив колективу комунальному закладу «Рівненська обласна філармонія» нову очільницю Елеонору Стеценко.

Її кандидатуру на посаду директора закладу 52 голосами підтримали депутати обласної ради на пленарному засіданні сесії 19 серпня. Перед тим кандидата на посаду директора Рівненської обласної філармонії визначила конкурсна комісія. Обирали серед п’яти претендентів.

Відповідно до розпорядження голови Рівненської обласної ради, контракт з Елеонорою Стеценко на посаді директора комунального закладу «Рівненська обласна філармонія» укладено на період з 19 серпня 2021 року до 18 серпня 2026 року.

– Добре знаю про високий фаховий рівень Елеонори Анатоліївни. Адже, свого часу очолюючи Здолбунівську РДА, працював з нею пліч-о-пліч  як з керівником відділу культури району і не раз переконувався, що вона є вправним управлінцем та менеджером. Тож переконаний, результат роботи нової очільниці філармонії ми досить швидко матимемо змогу побачити, – зазначив Сергій Кондрачук.

Елеонора Стеценко має значний досвід роботи у сфері  культури.  Зокрема раніше вона працювала на посаді начальника відділу культури і туризму Здолбунівської РДА, була ідейним натхненником та організатором низки заходів, серед яких – фестиваль «Буща Папороть», творчий захід «Візерункова весна» та ін.