Голова Рівненської обласної ради відвідав фестиваль української культури в Сакраменто

Голова Рівненської обласної ради, наш партієць Сергій Кондрачук, перебуваючи з робочим візитом у США, відвідав Фестиваль української культури в Сакраменто. Цей захід відбувається щороку і щоразу збирає тисячі представників чисельної української діаспори. У цьому році фестиваль приурочений 30-й річниці Незалежності.

– Сьогодні я відчув себе, наче вдома, адже навколо було українське слово, українська пісня, український одяг, кухня, – написав Сергій Кондрачук у себе на сторінці у Фейсбуці. – Навколо українські серця, незважаючи на те, що чимало з присутніх народилися уже не в Україні, а в США. Але наша держава тому й існує, що її народ має потужну національну пам’ять.

Сергій Кондрічук розповів про знайомство з отцем Мирославом Турчаком, який очолює в Сакраменто парафію Української Православної церкви.

А також поділився світлинами з земляками з Рівненщини.

– Можна жити в Україні і при цьому не бути, не відчувати себе українцем. Можна жити за тисячі кілометрів від рідної держави і при цьому завжди пам’ятати: хто ти, чий син, яких батьків, – підсумував Сергій Кондрачук.