Вихованці Обласного центру соціально-психологічної реабілітації навідалися в офіс ЄС

Сьогодні в офісі “Європейська Солідарність. Рівненщина” було весело, гамірно і кольорово. А все тому, що в гості до нас завітали маленькі підопічні депутатів фракції “Європейська Солідарність” у Рівненській обласній раді з Обласного центру соціально-психологічної реабілітації.

“Щорічно Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада. У цей день в 1989 році була прийнята “Конвенція про права дитини”, яка визначила, що дітям для повноцінного розвитку і щасливого життя необхідно рости в сім’ї, в атмосфері любові, підтримки і взаєморозуміння.Це свято було створено, щоб кожен із нас, дорослих, не забував про те, як важливо піклуватися про “маленьку людину” поруч. Особливо – якщо ця “маленька людина” з тих чи інших причин виховується не вдома. Сьогодні ми запросили до нас в гості діток, яких ми, депутати фракції ЄС у Рівненській обласній раді, вважаємо своїми підопічними.

Крім традиційного чаювання з солодощами і фруктами, на наших маленьких друзів чекав майстер-клас із малювання. У художнииці Аліни Оборської, яка допомагала нам влаштувати свято, є чудове гасло “Малювати можуть всі”, тож додому кожен з наших гостей їхав з власною картиною.

Впевнена, гарні спогади діткам гарантовані! І це найкраще, що ми можемо їм подарувати”, – поділилася враженнями депутатка Рівненської обласної ради, керівниця Секретаріату РТО ПП “ЄС” Катерина Самардак.