У Рівненській обласній раді демонструються роботи учасників конкурсу «За Україну, за її волю!»

Віднедавна у холі Рівненської обласної ради діє виставка малюнків, які брали участь у конкурсі юнацької творчості «За Україну, за її волю!».

“Переможців конкурсу в чотирьох номінаціях визначили цьогоріч у жовтні. Найкращі з них уже демонструвалися на сітілайтах та бордах в обласному центрі напередодні Дня захисників та захисниць України. Однак переконаний, що на увагу широкого загалу заслуговують й інші роботи, які відтепер матимуть змогу побачити всі відвідувачі облради”, – прокоментував голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук.

Нагадаємо, конкурс проходив у рамках обласної програми національно-патріотичного виховання, яка запроваджена на Рівненщині з ініціативи депутатів “Європейської Солідарності”.

До слова, на останній сесії Рівненської облради нашим депутатам вдалося відстояти кошти, які хотіли з програми НПВ переправити на інші видатки. “Неприпустимо фінансувати за залишковим принципом патріотичні, виховні речі, особливо враховуючи, що в країні восьмий рік іде війна!” – зауважив з цього приводу депутат Олександр Набочук.