“Європейська Солідарність” на Рівненщині підсилилася “Жіночим крилом”

27 листопада відбулися перші, установчі збори «Жіночого крила» Європейської Солідарності Рівненщини.

Про створення «Крила» було оголошено під час жовтневого форуму депутатів, які представляють «Європейську Солідарність» у радах всіх рівнів Рівненської області. Тоді на Дубенщину завітав потужний десант народних депутатів ЄС. Про важливість створення жіночих крил у всіх територіальних організаціях партії говорили у своїх виступах Софія Федина, Марія Іонова, Ніна Южаніна.  

Приємно, що ініціативу зі створення «Жіночого крила» підтримує кураторка нашої області Народна депутатка України Яна Зінкевич. Ця неймовірно сильна жінка багато разів у своєму житті стикалася з сексизмом – і на фронті, і тепер у парламенті, але вона чітко й послідовно продовжує відстоювати права жінок на гідну оцінку їхніх професійних та особистих досягнень.

Безмежна подяка Народній депутатці України, співголові міжфракційного об’єднання у Верховній Раді «Рівні можливості» Марії Іоновій за підтримку і цінні настанови, яка знайшла можливість і була на онлайнзв’язку під час зборів, незважаючи на відключення електроенергії в її місті. Невдовзі чекаємо пані Марію в нас у Рівному, говоритимемо про партійну розбудову і важливість дотримання при цьому гендерної рівності зокрема.

Юлія Вусенко, голова МФО «Рівні можливості» у Волинській обласній раді, очільниця Волинської територіальної організації «Європейська Солідарність», завітала на Рівненщину, аби поділитися досвідом залучення активних, досвідчених, небайдужих жінок до партійної роботи та політичної активності.

Депутатка Рівненської обласної ради від «Європейської Солідарності» Світлана Богатирчук-Кривко має величезний досвід у політиці, обрана депутатом уже вп’яте, є Президентом політичної групи Європейських консерваторів і реформістів у Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи. Пані Світлана розповіла про те, як у Європі дотримуються гендерної рівності в усіх сферах суспільно-політичного життя.

«Дискусія «Жіночого крила» вийшла результативною, наповненою сенсами і конкретними напрацюваннями. Дякую всім своїм колежанкам, які в свій вихідний день зібралися, аби визначити стратегію розвитку «Жіночого крила» Європейської Солідарності Рівненщини на 2022 рік. Також дякую за довіру і приймаю за честь бути лідеркою жіночого руху «Європейської Солідарності» на Рівненщині», – підсумувала депутатка Рівненської обласної ради, керівниця Секретаріату РТО ПП «ЄС» Катерина Самардак.