Народна депутатка Яна Зінкевич стала Святим Миколаєм для дітей військових медиків

Народна депутатка з Рівного Яна Зінкевич вирішила стати добрим Миколаєм для діток учасників медичного батальйону “Госпітальєри” та інших медичних підрозділів.

– 92 дитини народилась у наших побратимів та посестер за вісім років війни – у родинах добровольців Госпітальєрів, “Ангелів Тайри”, ASAP, “Донбас”, “Ветерок”, ДУК та медиків інших підрозділів. Цьогоріч я вирішила таким чином – підготувавши подарунки для їхніх діток – віддячити нашим неймовірним медикам, які рятують людські життя, – розповіла Яна.

11 грудня Яна Зінкевич та її помічники відправили поштою першу частину приємних сюрпризів для діток. У виборі, підготовці і відправці подарункових пакунків Яні допомагали інші мами-медики.

– Кожна дитина – це радість і живий символ нашої перемоги, адже ми воюємо не лише за землі та суверенність, а й за життя майбутніх поколінь, – каже Яна Зінкевич і додає: – Щиро дякую людям, які допомагали купувати, пакувати та відправляти подарунки! Зараз я переглядаю фото, на яких діти радіють подарункам, та розділяю це відчуття з ними.