Після важких часів буде перемога: на річних зборах партійців Європейської Солідарності підбили підсумки 2021 року

Річні збори партійців Рівненської міської організації ПП “Європейська Солідарність”, які відбулися нещодавно, були не лише зустріччю в невимушеній атмосфері з друзями й колегами, а ще й приводом для серйозної розмови про майбутнє міста і країни.

Заслухати звіт голови організації про зроблене за рік, розширити склад Ради міської організації, відзначити найактивніших партійців та плідно поспілкуватися – ось такою була програма-мінімум зборів.

Із короткими звітами і планами на наступний рік виступили партійці, які є заступниками міського голови Рівного: з питань економіки – Ігор Кречкевич, з питань медицини, соціального захисту та учасників бойових дій – Юрій Поліщук. Про свої досягнення, перешкоди, які доводиться долати, і плани на майбутній рік розповіли також начальник управління освіти Богдан Турович і головний архітектор міста Дмитро Котляров.

На збори партійців міського осередку запросили керівницю секретаріату Рівненської ТО ПП «Європейська Солідарність», депутатку Рівненської обласної ради Катерину Самардак та голову Рівненської ТО Віталія Гайдукевича. Говорили про те, що всіх об’єднує: ідеологію, європейський вибір, важливість активної участі партійців у розбудові партії та міському житті, а також про ефективну співпрацю між міським та обласним осередками. Віталій Гайдукевич наголосив на важливості гуртування прихильників партії довкола ідеології ЄС і важливості донесення засадничих ідей партії в маси. Катерина Самардак розповіла про результати діяльності територіальної організації, важливість утворення первинних осередків у всіх районах обласного центру, залучення нових партійців.

Про діяльність Рівненської міської організації ПП “Європейська Солідарність” та те, як її представники крок за кроком втілюють свою передвиборчу програму в усіх сферах життєдіяльності міста, розповів голова парторганізації Павло Алексєвич:

– Ми налаштовані і робимо, попри спротив, те, чого від нас ніхто не очікував із місцевого політикуму, але те, що чекали від нас наші виборці. Ми розпочали реалізовувати нашу передвиборчу програму. Ми зробили Лейпцизьку хартію основою для прийняття будь-яких програмних рішень Рівнеради та перші в Україні (і, мабуть, поки єдині) ввели пряме керівництво містом європейськими нормативами та принципами.

Один з таких принципів – місто для людини, а не людина для міста. І ми поступово йдемо по цьому шляху: заснували муніципальну варту, просунулися у програмі “Безпечне місто”, оновили план зонування, підготували правки до Правил благоустрою громади, освітню реформу та багато всього іншого.

Нам вдалося зберегти команду, отримати представництво у міській владі і витримати не один жорсткий удар як від центральної влади, так і від наших опонентів.

Але ми маємо розуміти, що всі наші позитивні напрацювання в місті можуть бути одномоментно обнулені правлячою дилетантурою. Так сталося, наприклад, із тарифами на опалення для населення, коли весь бюджет розвитку міста буде приречений  згоріти наступного року у пічці популізму.

Та ми – переможемо! У цьому мене переконуєте насамперед ви, і те, що впродовж цього року, як і раніше, я завжди міг розраховувати на підтримку і допомогу кожного з вас.

Перефразовуючи відомого політика, скажу: “Мені немає чого вам запропонувати, крім важкої праці”. Цей політик – Вінстон Черчилль – говорив ці слова у набагато драматичнішій ситуації. Але ми чудово пам’ятаємо, що очікувало його і все прогресивне людство після цих слів – перемога після важких часів. Важкі часи завжди минають, таку ж перемогу здобудемо і ми.