Депутатка фракції ЄС у Рівнераді: “Маємо забезпечити безпеку людей і гуманне ставлення до тварин”

Як вирішити ситуацію з безпритульними тваринами в Рівненській громаді, аби забезпечити безпеку людей і гуманне ставлення до тварин? Відповіді на це запитання шукає тимчасова контрольна комісія з вивчення питань, що стосуються роботи із стерилізації безпритульних тварин.

Голова комісії, депутатка фракції “Європейська Солідарність” у Рівненській міській раді Оксана Майборода коментує:

– Міська рада уповноважила мене очолити цю комісію і ми зараз всебічно вивчаємо стан справ, щоб напрацювати дієві рішення для налагодження ефективної роботи міського стерилізаційного центру. В нашій громаді маємо забезпечити безпеку людей та гуманне ставлення до тварин.

Основна роль центру – це вчасне реагування та відлов безпритульних тварин, їх стерилізація, вакцинація і реєстрація, а також подальше прилаштування. Це дозволить ефективно контролювати розмноження тварин в нашій громаді та знизить ризики від поширення небезпечних хвороб та покусів від безпритульних тварин.

Наразі зареєстровано проєкт програми, яку розробили в департаменті інфраструктури та благоустрою за участі експертів-зоозахиків. Прийняття цієї програми є першим кроком до цивілізованого вирішення проблеми з безпритульними тваринами.