Пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру депутатам Рівненської обласної ради

Пленарне засідання восьмої сесії Рівненської обласної ради розпочалося особливо урочисто: рівненські пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру голові ради Сергієві Кондрачуку.

Стало доброю традицією, коли напередодні зимових свят цей символ Різдва «приходить» в обласну раду, а саме в сесійну залу, де приймаються важливі для життя Рівненської області рішення.

Вихованці КЗ “Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр” заспівали пісню “Вогонь любові, вогонь добра” та побажали присутнім в сесійній залі, щоб Вифлеємський Вогонь розпалив різдвяний настрій та любов не лише в домівках, а й у серцях людей. 

Напередодні в Покровському Соборі Рівного відбулася церемонія передачі Вифлеємського Вогоню. Кожен охочий зміг взяти часточку благодатного символу Різдва і принести рідним та друзям.  

В Україні Вифлеємський Вогонь Миру поширюють саме представники пластового руху. Його несуть у дитячі притулки, лікарні, церкви, а також в державні установи.

До слова, цьогоріч з ініціативи фракції “Європейська Солідарність” в Рівненській обласній раді розроблено та прийнято Обласну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання у Рівненській області на 2021-2025 роки. У 2021 році на фінансування заходів програми передбачено 835 тисяч гривень. Серед заходів – низка тих, які проводяться у “Пластовій оселі” і спрямовані на популяризацію цієї організації.