Фракція ЄС у Березнівській міській раді заявила про неприпустимість переслідування владою політичної партії “Європейська Солідарність” та її лідера Петра Порошенка

“Офіс Генерального прокурора спільно з Державним бюро розслідувань, обслуговуючи інтереси владної верхівки, сфабрикував абсурдні фейкові звинувачення лідеру головної опозиційної політичної партії. Таким чином, переводячи увагу суспільства до переслідування опозиції, яка стає найпопулярнішою політичною силою країни, влада намагається приховати власні провали”, – йдеться в заяві депутатів від ЄС.

Також депутати від ЄС нагадують, що саме під командуванням п’ятого президента України Петра Порошенка новостворена українська армія звільнила дві третини окупованого Донбасу, було підписано Угоду про асоціацію з Євросоюзом, здобуто Томос про автокефалію Української Православної Церкви, отримано безвіз та енергетичну незалежність від Росії, створено міжнародну коаліцію на підтримку України і запроваджено міжнародні санкції проти Росії.

Натомість рейтинг нинішнього президента зараз є найнижчим у державі, а довіряє йому не більше п’ятої частини населення. І це й не дивно, адже дії непрофесійної команди Зеленського ставлять під загрозу безпеку цілої країни: об’єкти критичної інфраструктури знаходяться на межі відключення у низці регіонів, ворог працює у владних кабінетах, знецінюються здобутки спеціальних служб і нівелюються здобутки держави, і навіть підконтрольна Служба безпеки України попереджає Уряд Зеленського, що відключення опалення призведе до надзвичайних подій техногенного характеру і зростання соціальної напруги та дискредитації органів влади.

“Замість того, щоб об’єднувати суспільство перед абсолютно реальною загрозою російського вторгнення, влада провокує українців до протистояння. У час, коли ворог нарощує свою присутність на кордонах країни, готуючись до атаки, подібні кроки не можна інакше розцінювати, як інфантильність або, ще гірше, підігрування агресору”, – наголошується в заяві депутатів від ЄС.