Ініційовані Жіночим крилом «Європейської Солідарності» Рівненщини вистави допомогли зібрати 150 тисяч гривень для дівчинки зі СМА

Наприкінці 2021 року колективи Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру і Театру ляльок відгукнулися на ініціативу Жіночого крила “Європейської Солідарності” Рівненщини і відіграли дві благодійні вистави – «Сватання на Гончарівці» і «Снігова королева».  Спільними зусиллями небайдужих рівнян і партійців Євросолідарності вдалося викупити всі благодійні квитки і зібрати 150 тисяч гривень.

Кошти були передані батькам Дани Прадунець – 11-місячної дівчинки з селища Клевань, що в Рівненському районі, яка бореться з тяжкою недугою – СМА 1 типу.

Лідерка  Жіночого крила Євросолідарності Рівненщини, депутатка Рівненської обласної ради Катерина Самардак розповідає:

– Коли ми вперше дізналися про цю дитинку, ми одразу почали думати, як їй допомогти. На її лікування потрібна нереальна на перший погляд сума – більше двох мільйонів доларів. Я як мама була вражена силою духу батьків Даночки, які не зневірюються, не складають рук, а всіма силами борються за життя своєї кровинки. Тож ми доклали максимум зусиль, аби залучити якомога більше людей до викупу благодійних квитків.

Безмежна подяка всім моїм колегам-депутатам, які долучилися до доброї справи, а також колективам наших рівненських театрів за зіграні вистави. Неймовірна вдячність класним керівникам, директорам шкіл Рівного, Рівненського району, Вараша, які змогли зорганізуватися і приходили на вистави цілими класами. Я не втомлююся повторювати: люди, ви неймовірні, ви власним прикладом вчите  дітей не проходити повз чужу біду. Хай ваше добро повертається вам сторицею!