Партійці “Європейської Солідарності” вшанували пам’ять Степана Бандери

Сьогодні на Рівненщині вшановують пам’ять Степана Бандери, від дня народження якого нині виповнилося 113 років. З цієї нагоди відбулися поминальні заходи, до яких долучилися депутати й партійці “Європейської Солідарності”.

Так, зокрема, голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук разом з депутатами взяв участь у пам’ятному заході, що відбувся біля пам’ятника Степану Бандері у Здолбунові. До пам’ятника поклали квіти, а згодом громада спільно виконала пісню «Батько наш Бандера», яка минулоріч стала трендовою в Україні й серед закондонної спільноти українців.

З молитви за Україну поруч із пам’ятником Бандері традиційно розпочався новий  рік і в місті Дубно. Згодом відбулася панахида за борцями за Україну. До заходу також долучилися партійці місцевого осередку “Європейської Солідарності”.

Ганна Тимощук, голова первинного осередку “Європейської Солідарності” в Здовбиці, розповіла, що вже євросолідарівці Здолбунівщини вже не вперше розпочинають новий рік з вшанування пам’яті провідника ОУН Степана Бандери:

– Сьогодні, у день народження Степана Бандери, партійці «Європейської Солідарності» Здовбицького та Мізоцького осередків, а також наші однодумці зібралися біля пам’ятника у Здолбунові. Вклонилися світлій пам’яті Провідника, разом проспівали потужні слова «Батько наш Бандера». Дуже хочеться, щоб кожного року число тих, хто бере участь у заходах вшанування, зростало. Адже навіть ім’я Бандери, який народився 113 років тому, досі наводить жах на наших ворогів, – підкреслила пані Ганна.