Рівняни підтримують Петра Порошенка під час судового засідання

Ветерани, волонтери, активісти, партійці “Європейської Солідарності” з Рівненщини, як і тисячі патріотів з усієї України, приїхали до Печерського суду, щоб підтримати п’ятого Президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка, проти якого влада Зеленського влаштувала політично вмотивовану справу.

Своїми враженнями поділився депутат Рівненської мсіської ради, ветеран АТО Тарас Обоїста:

За підсумками дня – в аеропорту, в суді – бачу, що час влади “какая_разніца” закінчується. Це очевидно по тому, які основні цілі ставить собі нинішня влада: захищатися від вторгнення ворога чи розправитися з політичною опозицією. І тут на жаль, переважує не безпека країни, а досить примітивні інстинкти… Герой з екрану може стати президентом, а от спражнім лідером стати не може. Для цього потрібно проявляти характер та приймати рішення і брати відповідальність, а не просто вивчити текст. Напевно, Лідером потрібно ставати, а не грати його роль?І в органах влади це стає зрозуміло іншим. Це видно по тому, як неохоче та під примусом правоохоронна та судова вертикалі приймають рішення, всупереч здоровому глузду та закону. Вони розуміють та знають: рано чи пізно ці рішення відгукнуться саме їм, виконавцям, а не замовникам. Тому йде затягування процесу: нарадчі кімнати, стрес судді. ряди нацгвардії та ТОРу (спецпідрозділ поліції схожий на Беркут) під судом. Адже статус «судді Порошенка» та “псів режиму” заробити легко, а от позбутися їх з часом навряд чи вийде – це клеймо на всю професійну кар’єру. Насамкінець по тому, скільки людей приїхали підтримати Петра Порошенка, а фактично – європейський розвиток України. Тож I`ll be back – це не тільки про вчорашній день. Це і про 19 січня, і про найближче майбутнє. Україна повинна вистояти!

Активісти наголошують на неприпустимості політичних репресій. Вони підкреслили, що українське суспільство не допустить руйнування демократії в державі.

Вийшовши з приміщення суду, Петро Порошенко подякував усім присутнім за підтримку!