Партійці ЄС відзначили День Соборності, вшанувавши героїв минулого та сучасності

У День Соборності України, який у нашій державі відзначають у річницю проголошення Актa Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919-го, партійці “Європейської Солідарності” традиційно вшановують пам’ять героїв минулого та сучасності.

Цього дня партійці «Європейської Солідарності» Здовбицького і Здолбунівського осередків пом’янули героїв Небесної Сотні й воїнів, полеглих у війні з російськими загарбниками. Усі разом поклали квіти до стели героїв та виконали Державний Гімн України. А потому вирушили на Здолбунівський залізничний вокзал, де поклали квіти та пов’язали блакитно-жовті стрічки біля меморіальної дошки на честь Голови Директорії і Головного отамана військ УНР Симона Петлюри та командира Корпусу січових стрільців Євгена Коновальця. Згодом здовбичани вшанували і пам’ять останнього провідника ОУН Волині Анатолія Маєвського, побувавши біля пам’ятного хреста у Здовбиці.

Голова Здовбицького первинного осередку ПП “ЄС” Ганна Тимощук опісля поділилася своїми роздумами:

– У промовах тих, хто звернувся до громади, серед іншого,прозвучала слушна думка про те, що і в наш час життя можна прожити по-різному: у тиші та спокої або ж у безкомпромісній боротьбі за майбутнє нашої держави. І зараз саме від таких борців залежить перемога України на усіх фронтах – і на зовнішньому, і на внутрішньому.