У Рівному запрацювала Муніципальна варта, створення якої ініціювала фракція ЄС у Рівнераді

25 січня в Рівному розпочала роботу Муніципальна варта. Її створення ініціювала фракція “Європейської Солідарності” в Рівненській міській раді.

Для старту інспектори служби визначили три маршрути в центральній частині міста, де найскладніша ситуація з неправильно запаркованими автомобілями. Штрафувати поки нікого не будуть – лише попереджувати та проводити профілактичні бесіди або залишати інформаційні листівки водіям.

З приводу старту патрулювання відбувся брифінг за участі директора департаменту Муніципальної варти Андрія Пасічника та заступника міського голови Рівного Ігоря Кречкевича, на якому обговорили всі деталі роботи інспекторів.

Ігор Кречкевич: “Сьогодні ми робимо ще один крок до європейського, безпечного міста. Завдання Муніципальної варти – це не тільки наведення ладу із паркуванням авто. У департаменту є чимало завдань: це і контроль за благоустроєм, робота з системою відеонагляду та моніторингу “Безпечне місто”. Все це наступні кроки, старт яких ми так само публічно будемо анонсувати”.

Директор департаменту Муніципальної варти Андрій Пасічник: “Зараз інспектори вестимуть роз’яснювальну роботу, а за деякий час порушників будуть штрафувати. Але не це буде головним показником їхньої діяльності. Головне для нас – зручність рівнян, їхня безпека, наведення ладу на вулицях. Муніципальна варта працює для рівнян і за дорученням рівнян, тому ця структура буде чи не найвідкритішою для пропозицій і звернень мешканців міста”.