На сесії Рівненської обласної ради депутати не підтримали пропозицію ЄС розглянути звернення про виплати військовим

Поки військові як на передовій, так і в тилу, не шкодуючи себе, роблять усе задля наближення нашої перемоги, поки поранені воїни повертаються до своїх підрозділів просто з госпіталів, депутати Рівненської обласної ради не хочуть навіть розглянути питання звернення про повернення військовим заслужених доплат.

Ініційоване фракцією “Європейської Солідарності” звернення щодо повернення доплат для українських військових та силовиків ДВІЧІ відмовилися включити до порядку денного пленарного засідання Рівненської обласної ради.

“Я не думаю, що ми повинні ділитися, хто більший патріот і хто більше вболіває за Збройні Сили і перемогу”, – зазначив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш, перш ніж проголосувати за ВИКЛЮЧЕННЯ ЗВЕРНЕННЯ З ПОРЯДКУ ДЕННОГО, ініційоване заступником Віталія Коваля Сергієм Подоліним на засіданні Президії Рівненської обласної ради.

Спроба депутата Рівненської обласної ради від Європейської Солідарності Андрія Усача включити звернення до порядку денного з голосу під час сьогоднішнього пленарного засідання теж не мала успіху, адже це підтримали ЛИШЕ 9 ДЕПУТАТІВ ІЗ ПРИСУТНІХ 52.

Депутати Рівненської обласної ради вкотре показали своє справжнє обличчя, не виявивши бажання підтримати наших військових та відстояти їх права, поки вони відстоюють нашу свободу.

Це справжня ганьба!